Your Stories!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Post here your thoughts, feelings, imagination, your STORIES!!!
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Όταν το μίσος καταλήγει σε ΑΓΑΠΗ..!! (xXx part 31 xXx)

Go down 
5 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
xXxmikelenaxXx

xXxmikelenaxXx


Number of posts : 52
Age : 33
Registration date : 2008-12-22

Όταν το μίσος καταλήγει σε ΑΓΑΠΗ..!! (xXx part 31 xXx) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Όταν το μίσος καταλήγει σε ΑΓΑΠΗ..!! (xXx part 31 xXx)   Όταν το μίσος καταλήγει σε ΑΓΑΠΗ..!! (xXx part 31 xXx) - Page 2 EmptyTue Feb 17, 2009 7:42 pm

PART 28:
Επιτέλους, έφθασαν στην έπαυλη, τα παιδιά είχαν πάει είδη μέσα γιατί έξω ήταν κρύο για να περιμένουνε . . .Ο Mikel κατέβηκε και πήρε την βαλίτσα της Marilia, και προχώρησαν στο σπίτι. .ο μπάτλερ άνοιξε και ο Mikel είπε:
-Mariano πάρε την βαλίτσα σ’ παρακαλώ στο δωμάτιο μου και μετά από μένα έχεις άδεια να φύγεις , θα περιμένει και η κοπέλα σου να πάτε κάπου ..
-Ευχαριστώ Mikel, δίκαιο έχεις με περιμένει να πάμε κάπου . . είπε ο μπάτλερ και έφυγε.
Και ο Mikel με την Marilia προχώρησαν στο σαλόνι, από όπου ακουόταν γέλια. . .
-Τι κάνετε εδώ? είπε ο Mikel
-Ο Ony μας έλεγε ένα ανέκδοτο . . .απάντησε η Marina
-Τι θα θέλατε για δείπνο? ρώτησε ο Mikel
-Ότι να ναι, να τρώγεται πάντως είπε ο Javi
-Javi, αγάπη μου, πόση ώρα πέρασε από τι τελευταία φορά που έφαγες? είπε η Daniela
-Εμ,. .δεν θυμάμαι αλλά οκ . .νομίζω ήταν αιώνες απάντησε
Και άρχισαν όλοι τα γέλια . .
-Θα μαγειρέψω εγώ είπε η Marilia
-Δεν χρειάζεται, η μαγείρισσα είναι εδώ για το φαγητό απάντησε ο Mikel
-Μα δεν χρειάζεται, θα μαγειρέψω εγώ και μάλιστα κάτι αρκετά νόστιμο, είναι και το αγαπημένο του Javi, μιας και πεινάει πολύ θα κάνω περισσότερο. . απάντησε πίσω η Marilia
-Ok ,αφού θες να μαγειρέψεις δεν γίνεται αλλιώς, δεν σου αλλάζω γνώμη με τίποτα . .απάντησε ο Mikel χαμογελώντας.
-Θα έρθω να βοηθήσω, είπε η Daniela
-Οκ, . .ευχαριστώ. . .
-Μιας και έχω ένα μεγάλο μωράκι να νταντεύω, αρκουδίτσα μου εσύ, είπε η Dani στο Javi και του έδωσε ένα μεγάλο φιλί.
Και τα δύο κορίτσια προχώρησαν στην κουζίνα, . .και άφησαν τους άλλους μόνους.
Back to top Go down
leta

leta


Number of posts : 12
Age : 28
Registration date : 2009-02-07

Όταν το μίσος καταλήγει σε ΑΓΑΠΗ..!! (xXx part 31 xXx) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Όταν το μίσος καταλήγει σε ΑΓΑΠΗ..!! (xXx part 31 xXx)   Όταν το μίσος καταλήγει σε ΑΓΑΠΗ..!! (xXx part 31 xXx) - Page 2 EmptyFri Feb 20, 2009 6:34 pm

very good!but it doesn't showing to me all the letters....why?? crying!
Back to top Go down
Dimitra
Administrator
Administrator
Dimitra


Number of posts : 1208
Age : 31
Τόπος : Thessaloniki Greece
Registration date : 2008-02-29

Όταν το μίσος καταλήγει σε ΑΓΑΠΗ..!! (xXx part 31 xXx) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Όταν το μίσος καταλήγει σε ΑΓΑΠΗ..!! (xXx part 31 xXx)   Όταν το μίσος καταλήγει σε ΑΓΑΠΗ..!! (xXx part 31 xXx) - Page 2 EmptyMon Feb 23, 2009 7:48 pm

Πολύ ωραίο part Έλενα!!!!

Λέτα, έχεις γυρίσει το φόρουμ στα ελληνικά? Από το προφίλ στις επιλογές γίνεται αυτό!!! Αν ναι, τότε δεν ξέρω τι φταίει!!!
Back to top Go down
http://yourstories.heavenforum.com
leta

leta


Number of posts : 12
Age : 28
Registration date : 2009-02-07

Όταν το μίσος καταλήγει σε ΑΓΑΠΗ..!! (xXx part 31 xXx) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Όταν το μίσος καταλήγει σε ΑΓΑΠΗ..!! (xXx part 31 xXx)   Όταν το μίσος καταλήγει σε ΑΓΑΠΗ..!! (xXx part 31 xXx) - Page 2 EmptySat Mar 07, 2009 8:20 pm

um.......dimi.........it is showing to me this......ξέρω τι φταίει!!!
Back to top Go down
Dimitra
Administrator
Administrator
Dimitra


Number of posts : 1208
Age : 31
Τόπος : Thessaloniki Greece
Registration date : 2008-02-29

Όταν το μίσος καταλήγει σε ΑΓΑΠΗ..!! (xXx part 31 xXx) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Όταν το μίσος καταλήγει σε ΑΓΑΠΗ..!! (xXx part 31 xXx)   Όταν το μίσος καταλήγει σε ΑΓΑΠΗ..!! (xXx part 31 xXx) - Page 2 EmptyTue Mar 10, 2009 6:37 pm

Το έφτιαξες τελικά ή όχι?

to eftia3es telika h oxi?
Back to top Go down
http://yourstories.heavenforum.com
xXxmikelenaxXx

xXxmikelenaxXx


Number of posts : 52
Age : 33
Registration date : 2008-12-22

Όταν το μίσος καταλήγει σε ΑΓΑΠΗ..!! (xXx part 31 xXx) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Όταν το μίσος καταλήγει σε ΑΓΑΠΗ..!! (xXx part 31 xXx)   Όταν το μίσος καταλήγει σε ΑΓΑΠΗ..!! (xXx part 31 xXx) - Page 2 EmptyFri Mar 27, 2009 9:59 pm

Sorry p dn egraya tn sinexia alla me t panepistimio dn vrika kan xrono na tn skefto.......... meta mesa sto pasxa elpz na vrw tn sinexia......gt 3emina apo idees.....
Back to top Go down
xxolympiaxx
Moderator
Moderator
xxolympiaxx


Number of posts : 1108
Age : 32
Τόπος : Cyprus (Greece)
Registration date : 2008-12-20

Όταν το μίσος καταλήγει σε ΑΓΑΠΗ..!! (xXx part 31 xXx) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Όταν το μίσος καταλήγει σε ΑΓΑΠΗ..!! (xXx part 31 xXx)   Όταν το μίσος καταλήγει σε ΑΓΑΠΗ..!! (xXx part 31 xXx) - Page 2 EmptySat Mar 28, 2009 12:39 am

ok honey! me tn isixia s! emeis edw tha imaste!!!Smile
Back to top Go down
Dimitra
Administrator
Administrator
Dimitra


Number of posts : 1208
Age : 31
Τόπος : Thessaloniki Greece
Registration date : 2008-02-29

Όταν το μίσος καταλήγει σε ΑΓΑΠΗ..!! (xXx part 31 xXx) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Όταν το μίσος καταλήγει σε ΑΓΑΠΗ..!! (xXx part 31 xXx)   Όταν το μίσος καταλήγει σε ΑΓΑΠΗ..!! (xXx part 31 xXx) - Page 2 EmptyFri Apr 03, 2009 6:01 pm

Με την ησυχία σου αγάπη μου!!! Όποτε μπορέσεις!! Εμείς περιμένουμε!!!
Back to top Go down
http://yourstories.heavenforum.com
xXxmikelenaxXx

xXxmikelenaxXx


Number of posts : 52
Age : 33
Registration date : 2008-12-22

Όταν το μίσος καταλήγει σε ΑΓΑΠΗ..!! (xXx part 31 xXx) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Όταν το μίσος καταλήγει σε ΑΓΑΠΗ..!! (xXx part 31 xXx)   Όταν το μίσος καταλήγει σε ΑΓΑΠΗ..!! (xXx part 31 xXx) - Page 2 EmptyThu Apr 23, 2009 4:43 pm

Part 29 :

Τα κορίτσια στην κουζίνα μαγείρευαν Rigatoni Bolognese και τότε η Daniela αποφάσισε να μιλήσουν για το τι πρέπει να κάνουν πριν φύγουν για τις διακοπές και για τα ψώνια περισσότερο. .
-Marilia πες μου θα πάμε για ψώνια πριν φύγουμε σωστά???
-Όχι φέτος λέω να μην πάμε . .
-Αστειεύεσαι ναι ε???
-Εννοείται ότι θα πάμε . . τι θα πήγαινα με άδεια χέρια χωρίς δώρα??
-Μόλις με έφερες πίσω στη γη ξανά . . για μια στιγμή μου έκοψες το αίμα . .
-Είπα να σε κοροϊδέψω λιγάκι. . .
-Χάχα. . .ποτέ δεν παίζουμε με τέτοια θέματα. . .πρέπει να αφιερώσουμε μια ολόκληρη μέρα για ψώνια. . .
-Ναι, γιατί πρέπει να πάρω δώρα για όλους και για την οικογένεια του Mikel. . .
-Και ρούχα μην ξεχνάς χρειαζόμαστε επίσημα γιατί θα έχει και πάρτι και ωραία καθημερινά και ένα ζευγάρι για ιππασία μιας και ο Javi μου είπε ότι υπάρχει και η φάρμα με τα άλογα. . .
-Ναι η ιππασία και ξιφασκία είναι τα αγαπημένα αθλήματα του Mikel .
-Τότε πρέπει να καλέσουμε έκτακτη συνάντηση τώρα, πάω να φωνάξω στα κορίτσια.
-Οκ.
Στο σαλόνι τα παιδιά έπαιζαν χαρτιά όταν μπήκε η Daniela. .έγνεψε στα κορίτσια να έρθουν και άφησαν τα αγόρια μόνα να συνεχίσουν το παιχνίδι . . . και πήγαν πίσω στη κουζίνα.
-Μας είπε η Dani για το θέμα shopping για μια ολόκληρη μέρα είπε η Pati.
-Ναι, γιατί ευκαιρία είναι να πάρω και τα δώρα όλων μας συμπλήρωσε η Marina.
-Σωστά και ρούχα τελείωσε την πρόταση η Dani.
-Ωραία, τότε όλες είμαστε ενήμερες για το θέμα, μισό λεπτό να αφήσω τον κιμά και την σάλτα να σιγοβράσουν και αρχίζει η συζήτηση.
Back to top Go down
xXxmikelenaxXx

xXxmikelenaxXx


Number of posts : 52
Age : 33
Registration date : 2008-12-22

Όταν το μίσος καταλήγει σε ΑΓΑΠΗ..!! (xXx part 31 xXx) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Όταν το μίσος καταλήγει σε ΑΓΑΠΗ..!! (xXx part 31 xXx)   Όταν το μίσος καταλήγει σε ΑΓΑΠΗ..!! (xXx part 31 xXx) - Page 2 EmptyThu Apr 23, 2009 5:11 pm

Part 30:

-Λοιπόν έχουμε 4 μέρες πριν φύγουμε. . Παρασκευή απόγευμα φεύγουμε. . .είπε η Dani και συνέχισε εμένα με βολεύει αύριο. .εσάς ?
-Εγώ είμαι μέσα για αύριο γιατί το ινστιτούτο μετά τις διακοπές θα τελειώσει απάντησε η Marina.
- Και εγώ αύριο ο Basty μου έδωσε άδεια για αύριο έτσι είμαι και εγώ μέσα απάντησε η Pati.
-Ωραία και μένω εγώ, που δεν ξέρω, να ρωτήσω τον Mikel και να σας πω. . .είπε η Marilia .
-Έλα μην μας το κάνεις αυτό τώρα δεν νομίζουμε ο Mikel να σου πει όχι είπαν όλες μαζί., . .
-Καλά, καλά αύριο τότε. . τι ώρα?? είπε η Marilia
-Στις 10:00πμ. είπε η Pati
-Ναι. .είπαν όλες . .
-Marilia σχεδόν έτοιμο το φαγητό τι λες κάνουμε και ένα γλυκό?? ρώτησε η Marina
-Ναι, τι λες για μικρά κέικ με γέμιση ??
-Ναι άντε κορίτσια στρωθείτε . . είπε η Pati
Και μέσα σε 1 ώρα όλα ήταν έτοιμα το φαγητό και τα κέικ . . .το τραπέζι στρωμένο και φώναξαν τα παιδιά και έκατσαν να δειπνήσουν.
-Mikel, αύριο δεν έχουμε και πολλά ραντεβού σωστά ?? Ρώτησε γλυκά η Marilia
-Μπα, όχι 2 έχουμε και αυτά αφορούν αρχιτεκτονικά σχέδια για δύο σπίτια.
-Ωραία, τότε μπορώ να έχω άδεια να πάω για ψώνια με τα κορίτσια??
-Και το συζητάς, φυσικά. . .πρέπει να πάρεις ότι σου χρειάζεται πριν φύγουμε.
Και το δείπνο τελείωσε με τα γλυκά όπως και η νυχτερινή συνάντηση που είχε φθάσει στο τέλος της. . .Πρώτοι έφυγαν Ony-Pati και Basty-Marina και μετά Javi-Daniela. . Ο Mikel και η Marilia πήγαν στον πάνω όροφο, πρώτα η Marilia έκανε μπάνιο και μέχρι να στεγνώσει τα μαλλιά της έκανε ο Mikel μπήκαν στη κρεβατοκάμαρα μαζί. .Η Marilia προχώρησε στο κρεβάτι αλλά ένιωθε τύψεις που ο Mikel έπαιρνε τον καναπέ. . .
-Mikel θες να πάριες το κρεβάτι σου και να μου αφήσεις τον καναπέ??
-Όχι, δεν θα σε αφήσω να κοιμηθείς στο καναπέ. . .στο κρεβάτι τώρα . .
-Μα. . .νιώθω τύψεις γιατί το κρεβάτι σου είναι τεράστιο και ο καναπές είναι κάπως άβολος για σένα . . . και . .και . . .
-Θες να έρθω στο κρεβάτι για να μην το νιώθεις τόσο μεγάλο και άδειο είπε παιχνιδιάρικα. .
-Μπα, τώρα που το σκέφτομαι εκεί στον καναπέ μόνος σου. .
-Καλά, έκανε κάπως τον λυπημένο . . .
-Αλλά και πάλι . . .
-Ναιιιιιιιιι????????
-Λέω να το μοιραστούμε αλλά με ένα όρο ?..
-Τι όρο?? απάντησε ζωηρά
-Να πάρεις τι μια μεριά και εγώ την άλλη αλλά να μην περάσεις στην δικιά μου, τι λες??
-Ναι. . και έτρεξε χαρούμενος στο κρεβάτι
Τότε η Marilia προχώρησε και ξάπλωσε και αυτή λέγοντας:
-Ούτε μισό εκατοστό πιο εδώ οκ???
-Οκ . .απάντησε ο Mikel κλείνοντας το φώς.
Back to top Go down
Dimitra
Administrator
Administrator
Dimitra


Number of posts : 1208
Age : 31
Τόπος : Thessaloniki Greece
Registration date : 2008-02-29

Όταν το μίσος καταλήγει σε ΑΓΑΠΗ..!! (xXx part 31 xXx) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Όταν το μίσος καταλήγει σε ΑΓΑΠΗ..!! (xXx part 31 xXx)   Όταν το μίσος καταλήγει σε ΑΓΑΠΗ..!! (xXx part 31 xXx) - Page 2 EmptySat Apr 25, 2009 2:59 pm

χιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχι!!! Πλάκα έχουν με τον Mikel!!! χεχεχεχεχε!!!!! πολύ ωραία parts Έλενα!!!!! Very Happy
Back to top Go down
http://yourstories.heavenforum.com
xxolympiaxx
Moderator
Moderator
xxolympiaxx


Number of posts : 1108
Age : 32
Τόπος : Cyprus (Greece)
Registration date : 2008-12-20

Όταν το μίσος καταλήγει σε ΑΓΑΠΗ..!! (xXx part 31 xXx) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Όταν το μίσος καταλήγει σε ΑΓΑΠΗ..!! (xXx part 31 xXx)   Όταν το μίσος καταλήγει σε ΑΓΑΠΗ..!! (xXx part 31 xXx) - Page 2 EmptySat Apr 25, 2009 4:49 pm

lol poli wraio t teleuteo part! Very Happy
Back to top Go down
xXxmikelenaxXx

xXxmikelenaxXx


Number of posts : 52
Age : 33
Registration date : 2008-12-22

Όταν το μίσος καταλήγει σε ΑΓΑΠΗ..!! (xXx part 31 xXx) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Όταν το μίσος καταλήγει σε ΑΓΑΠΗ..!! (xXx part 31 xXx)   Όταν το μίσος καταλήγει σε ΑΓΑΠΗ..!! (xXx part 31 xXx) - Page 2 EmptySat Aug 15, 2009 6:50 pm

Part 31:

Το επόμενο πρωί ο Mikel ξύπνησε πρώτος και κάθισε στο κρεβάτι και χάζευε την Marilia που κοιμόταν και μετά από λίγο η Marilia ξύπνησε και αντίκρισε τα πράσινα μάτια του Mikel και μετά,:
-Συγγνώμη τι κοιτάς τόση ώρα ?
-Εσένα φυσικά, κοιμόσουνα τόσο γαλήνια . . είπε χαμογελώντας
-Α, ναι ε . . . γέλα εσύ, αλλά τα ματάκια θα στα βγάλω
-Ναι, αλλά αν δεν κοιμόμουνα εγώ εδώ δίπλα σου θα κοιμόσουν τόσο ωραία ?
-Το ίδιο μου κάνει, καλημέρα σου. . .
-Ε που πάς έτσι ?
-Να κάνω μπάνιο. . .
-Χωρίς να με φιλήσεις πρώτα ?
-Συγγνώμη, σε έχω φιλήσει ποτέ, μπα από ότι θυμάμαι όχι, απόλυα μνήμης δεν έχω, οκ, πηγαίνω στο μπάνιο τώρα.
-Καλά, με πλήγωσες.
-Θα είσαι οκ, σε δύο λεπτάκια.
Και η Marilia προχώρησε στο μπάνιο όπου έκανε ντους, βγήκε και μπήκε ο Mikel. Η Marilia ντύθηκε και προχώρησε κάτω για πρωινό, σε δέκα λεπτά είχε κατεβεί και ο Mikel.
-Λοιπόν, δεσποινίς μου, τι ώρα θα πας για ψώνια?
-Κατά τις 10:00 είπαμε να βρεθούμε με τα κορίτσια στην είσοδο του Mall.
-Και τώρα τι θα κάνεις, εννοώ μέχρι εκείνη την ώρα?
-Τίποτα. . .γιατί?
-Λέω να πάμε μια μικρή βόλτα στην θάλασσα, θες, ειδικά σήμερα που είναι και μουντός ο καιρός νομίζω είναι ο αγαπημένος σου. . .πάμε?
-Ναι, αλλά από πού ξέρεις για τον καιρό?
-Μυστικό. . της είπε κλείνοντας της το μάτι.
Και μετά το πρωινό έφυγαν για την θάλασσα, μέσα στο αυτοκίνητο συζητούσαν, και η διάθεση και των δύο ήταν ευχάριστη. . .η Marilia να κάνει τον Mikel ώρες-ώρες να γελάει με την ψυχή του και αυτός να την βγάζει εκτός εαυτού αλλά η Marilia το απολάβανε γιατί δίπλα της ήταν αυτός που ονειρευόταν αλλά αυτός που την ενοχλούσε ήταν αυτός που αγαπούσε με όλη της, την καρδιά, από την άλλη ο Mikel το απολάβανε να την βγάζει εκτός εαυτού μόνο και μόνο για να βλέπει το γλυκό της πρόσωπο να κάνει όλες αυτές τις αστείες γκριμάτσες που τόσο λάτρευε στην κοπέλα που αγαπούσε, και ο χρόνος του περνούσε με τόση γλυκύτητα στην ατμόσφαιρα που δημιουργούσαν αλλά η αγάπη γέμιζε τον αέρα. Και όλη το έβλεπαν στα μάτια και των δύο ότι ήταν τρελά ερωτευμένοι αν και δεν έλεγαν να γίνουν ακόμη ζευγάρι, το τέταρτο ζευγάρι της παρέας. Και σε λίγο είχαν φθάσει στην θάλασσα.
-Λοιπόν, εδώ είμαστε, .
-Ναι, αχ λατρεύω την θάλασσα και ειδικά με αυτόν τον γκρίζο ουρανό και τον μουντό καιρό.
-Το ξέρω, θες να περπατήσουμε?
-Δίπλα στο κύμα ?
-Ναι, αν θες?
-Αχ, ναι. . .
-Αλλά με ένα όρο φυσικά. . .
-Λέγε. . .
-Χέρι, χέρι μαζί μου, . . .
-Δέχομαι. . .
Και έτσι με τον όρο του Mikel, περπατούσαν δίπλα από το ελαφρύ κύμα χέρι-χέρι, και ο Mikel το χαιρόταν όπως και η Marilia, μόνο που ο Mikel το έδειχνε πιο πολύ, αλλά η Marilia πιο λίγο γιατί ακόμη είχε κάποιες επιφυλάξεις με τον Mikel. Μετά από λίγη ώρα ένα ελαφρύ αεράκι άρχισε και η Marilia ένιωσε λίγο κρύο, και βέβαια ο Mikel δεν ήταν χαζός το κατάλαβε και . . .
-Θες να σου δώσω το σακάκι μου ?
-Όοοοοχχχχχιιιι, δεεεεεεεννννν . . . είνννννναααααι. . .
-Μην λες περισσότερα, έλα εδώ να σε πάρω αγκαλιά. . . .
Back to top Go down
Dimitra
Administrator
Administrator
Dimitra


Number of posts : 1208
Age : 31
Τόπος : Thessaloniki Greece
Registration date : 2008-02-29

Όταν το μίσος καταλήγει σε ΑΓΑΠΗ..!! (xXx part 31 xXx) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Όταν το μίσος καταλήγει σε ΑΓΑΠΗ..!! (xXx part 31 xXx)   Όταν το μίσος καταλήγει σε ΑΓΑΠΗ..!! (xXx part 31 xXx) - Page 2 EmptySat Aug 15, 2009 9:59 pm

Ωραίο part Έλενα!!!!! Μ'αρέσει το ζευγαράκι xD
Back to top Go down
http://yourstories.heavenforum.com
xxolympiaxx
Moderator
Moderator
xxolympiaxx


Number of posts : 1108
Age : 32
Τόπος : Cyprus (Greece)
Registration date : 2008-12-20

Όταν το μίσος καταλήγει σε ΑΓΑΠΗ..!! (xXx part 31 xXx) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Όταν το μίσος καταλήγει σε ΑΓΑΠΗ..!! (xXx part 31 xXx)   Όταν το μίσος καταλήγει σε ΑΓΑΠΗ..!! (xXx part 31 xXx) - Page 2 EmptySun Aug 16, 2009 4:20 am

και εμένα και εμένα!!!!! μου αρέσει ο μουντος καιρός Razz και το ζευγάρι εννοείτε! xD
Back to top Go down
 
Όταν το μίσος καταλήγει σε ΑΓΑΠΗ..!! (xXx part 31 xXx)
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» World Forsaken, Words Forbidden - Part 17 - Last part
» *Summer Love* <3 <3 / Part 35 / NEW PART EVERYONE!!!
» He Woman, She Man ~ Part 6
» Nightmare ~Part 22
» ~ The Summer Of Changes ~ Part 71

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Your Stories!!! :: Οι Ιστορίες Σας :: Ιστορίες-
Jump to: